جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

زمان اعلام نفرات اردوی تیم ملی اعلام شد

  علیرضا عربی (سرپرست مسابقات فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای) از زمان اعلام نتایج رقابتهای انتخابی تیم ملی خبر داد.

   

   

   

  به گزارش روابط عمومی فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای، عربی در این باره اظهار داشت: رقابتهای انتخابی تیم ملی روزهای چهارشنبه و پنج شنبه 10 و 11 شهریور ماه 1395 با سطح بالایی از لحاط کمی و کیفی با حضور 19 استان از آذربایجان شرقی، اردبیل، اصفهان، البرز، تهران، چهارمحال و بختیاری، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، زنجان، سمنان، سیستان و بلوچستان، قزوین، کردستان، کرمان، کرمانشاه، مازندران، مرکزی، همدان و یزد در مجموعه ورزشی تختی شاهرود برگزار شد.

  سرپرست مسابقات فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای در ادامه گفت: همه ورزشکارانی که برای تصاحب پیراهن تیم ملی با یکدیگر رقابت تنگاتنگ و سختی داشتند از لحاظ فنی در سطح قابل قبول و بالایی قرار داشتند.

  عربی ضمن تقدیر از سید حسن سبزواری (رییس هیئت پهلوانی و زورخانه ای استان سمنان) که میزبانی شایسته ای را در کارنامه خود به ثبت رسانید در ادامه افزود: اگر در تمامی مراحل برگزاری این رقابتهای شاهد نظم و ترتیب و رضایت شرکت کنندگان و ...هستیم، تنها می توان آن را نتیجه برنامه ریزی و تلاش خالصانه همه اعضای هیئت استان دانست که از همین جا مراتب سپاسگذاری خود را اعلام می دارم.

  عربی خاطر نشان کرد: یا توجه به اینکه در پایان این مسابقات سکوی قهرمانی و اهدای حکم و مدال نخواهیم داشت، بر همین اساس پس از مشخص شدن نتایج کلیه رشته ها و برگزاری کمیسیون فنی در فدراسیون، نفراتی که از لحاظ فنی در رشته های تیمی زورخانه ای، هنرهای فردی، مرشدی و کشتی پهلوانی نسبت به دیگر شرکت کنندگان برتری داشته باشند انتخاب و اسامی آنها تا 48 ساعت آینده برای حضور در اردوی تیم ملی اعلام خواهد شد.

   

  عربی در پایان گفت: از بین نفرات برتری که در اردوی تیم ملی حضور خواهند یافت، اعضای کمبته فتی با آنالیز آنها نفراتی که از برتری بیشتری برخوردار باشند را اجازه پوشیدن لباس تیم ملی پهلوانی و زورخانه ای ایران در رقابتهای قهرمانی جهان (اندونزی) را خواهند داد.


  این مطلب تا کنون 36 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ جمعه 12 شهريور 1395
  منبع
  برچسب ها : پهلوانی ,زورخانه ,عربی ,اعلام ,رقابتهای ,برتری ,فدراسیون پهلوانی ,شرکت کنندگان ,رقابتهای انتخابی ,زمان اعلام ,سرپرست مسابقات ,مسابقات فدراسیو ,
  زمان اعلام نفرات اردوی تیم ملی اعلام شد

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز یکشنبه 10 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر